




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ DAEWOO LANOS SENS NEXIA 96185973
Оригінальні номери:
- CHEVROLET 96335966
- DAEWOO 96185973, 96335966, 96445043
- GENERAL MOTORS 090335966, 90335966
- OPEL 03 52 334, 03 52 349, 3 52 334, 3 52 349
- VAUXHALL 090335966, 90335966
Підходить на такі авто: DAEWOO OPEL
- Lanos седан (KLAT)
- DAEWOO ESPERO (KLEJ),
- LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT),
- NEXIA, NEXIA Ліфтбек
- OPEL KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 60 мм
- Зовнішній діаметр (посадковий) 38.5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с моделью | Nexia, Sens |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Код запчасти | DAEWOO 96185973, 96335966, 96445043 GENERAL MOTORS 090335966, 90335966 OPEL 03 52 334, 03 52 349, 3 52 334, 3 52 349 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
- Цена: 400 ₴



