




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ GEELY MK, Geely 1014002426
Оригінальні номери:
- Geely 1014002426
Підходить на такі авто: GEELY
- GEELY MK
Розміри:
- Внутрішній діаметр 18,5 мм, довжина 40 мм,
- Зовнішній діаметр 40 мм, довжина 25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | MK |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 18.5 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Код запчасти | 1014002426 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 1014002426 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | MK |
| Марка | Geely |
- Цена: 340 ₴


