




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ GEELY MK, GEELY 1014001607
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- GEELY 1014001607 1014001606
- GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751
Підходить на такі авто: GEELY
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 58мм
- Зовнішній діаметр 55,2 мм, довжина посадкове 24 мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | MK |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 55.2 мм |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Код запчасти | GEELY 1014001607 1014001606 GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Geely |
| Модель | MK |
- Цена: 400 ₴


