



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS OE 96535088
Оригінальні номери:
- GENERAL MOTORS 96535088
- CHEVROLET 95479763, 96535081, 96535082, 96535088, 96653381
- DAEWOO 96535081, 96535082, 96535088
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO
- Aveo седан II (T250,T255)
- Aveo седан III (T300)
- Aveo хэтчбек (T200)Aveo хэтчбек II (T250,T255)Aveo хэтчбек III (T300)
- Kalos седан Kalos хэтчбек, Kalos седан (KLAS)Kalos хэтчбек (KLAS)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 47 мм
- Зовнішній діаметр 60,6 мм, довжина 25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daewoo, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Aveo |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.6 мм |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 47 мм |
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96535088 CHEVROLET 95479763, 96535081, 96535082, 96535088, 96653381 DAEWOO 96535081, 96535082, 96535088 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 777112 |
| Место установки | Передний |
| Производитель | General |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Aveo |
| Марка | Chevrolet |
- Цена: 400 ₴

