




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY CK 1014000504, HYUNDAI ACCENT 54551-22200
Оригінальні номери:
- GEELY 1014000504 1400500180 1400501180
- HYUNDAI 54551-02000 54551-22100 54551-22102 54551-22200
Підходить на такі авто: GEELY HYUNDAI
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 56мм
- Зовнішній діаметр 36,7 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Hyundai, Geely |
| Совместимость с моделью | Accent |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 36.7 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 56 мм |
| Код запчасти | GEELY 1014000504 1400500180 1400501180 HYUNDAI 54551-02000 54551-22100 54551-22102 54551-22200 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | HYUNDAI 54551-02000 54551-22100 54551-22102 54551-22200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | CK |
| Марка | Geely |
- Цена: 400 ₴

