



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЦАПФЫ GEELY CK 1403029180
Необхідна кількість на авто - 4шт.
Оригінальні номери:
- GEELY 1403029180
- Geely 1403030180
Підходить на такі авто: GEELY
- GEELY CK
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 39мм
- Зовнішній діаметр 31 мм, довжина посадкове 23 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | CK |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 31 мм |
| Высота | 23 мм |
| Высота внутренняя | 39 мм |
| Код запчасти | Geely 1403029180 Geely 1403030180 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | Geely 1403030180 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | CK |
| Марка | Geely |
- Цена: 250 ₴

