




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА GEELY CK 1400615180
Ціна за 1шт.
Необхідна кількість на авто - 4шт.
Оригінальні номери:
- GEELY 1400615180
- Geely 1400615180
Підходить на такі авто: GEELY
- GEELY CK
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 50мм
- Зовнішній діаметр 42 мм, довжина посадкове 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | CK |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 42 мм |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Код запчасти | GEELY 1400615180 Geely 1400615180 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Geely |
| Модель | CK |
- Цена: 270 ₴


