




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR 8200000512A
Оригінальні номери:
- NISSAN 54401-00Q0A, 54401-00Q0C, 54401-00QAA
- OPEL 44 08 065, 44 17 149, 44 18 113, 91166633, 93459571, 93854457, 93858866
- RENAULT 8200000512A, 8200034395A, 8200405135, 8200415900, 8200626965
- GENERAL MOTORS 93858866
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
- OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001-
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_),
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 17 мм, довжина 80 мм,
- Зовнішній діаметр 52,3 мм, довжина посадкове 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 17 мм |
| Диаметр внешний | 52.3 мм |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Код запчасти | RENAULT 8200000512A, 8200034395A, 8200405135, 8200415900, 8200626965 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | NISSAN 54401-00Q0A, 54401-00Q0C, 54401-00QAA OPEL 44 08 065, 44 17 149, 44 18 113, 91166633, 93459571, 93854457, 93858866 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Trafic |
| Марка | Renault |
- Цена: 850 ₴



