


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ (КУЗОВНОЙ) DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI IGNIS JIMNY 96346531
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- GENERAL MOTORS 96346531
- SUZUKI 09319-12038, 4620170H00, 46201-70H00, 4620180G00, 46201-80G00, 4620180G50, 46201-80G50, 4620180G51, 46201-80G51, 4620183E00, 46201-83E00, 4620183E01, 46201-83E01, 4620186G00, 46201-86G00, 4620270H00, 46202-70H00, 4620280G00, 46202-80G00, 4620280G50, 46202-80G50, 4620283E00, 46202-83E00, 4620283E01, 46202-83E01, 4620286G00, 46202-86G00
- CHEVROLET 96318362, 96346531
- DAEWOO 4620050A00000, 46200-50A00-000, 4620050A01000, 46200-50A01-000, 96318362, 96346531, 96610090
- OPEL 09210964, 47 05 163, 47 05 164, 47 06 002, 47 06 813, 4706002, 4706813, 9208695, 9208697
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO OPEL SUZUKI CHERY CHANA
- CHERY QQ S11
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK (M100)Spark II (M200)
- DAEWOO MATIZ (M100, M150), TICO (KLY3) Matiz (M200,M250)
- OPEL AGILA (A) (H00)
- SUZUKI ALTO I (0S), Suzuki Ignis RG413/RG415 2003-2008, Suzuki Jimny SN413 1998-, Suzuki Wagon R RC410(E27)/RC413(E35)2004-
- CHANA BENNI
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжини 65 мм
- Зовнішній діаметр 46 мм, довжина 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daewoo, Opel, Suzuki, Chana, Chery, Chevrolet |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 46 мм |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96346531, SUZUKI 09319-12038, |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Matiz |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Matiz |
- Цена: 380 ₴

