


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ FORD TRANSIT CONNECT, FIESTA, FOCUS, FUSION, MAZDA 2 DY
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD 1212808, 1067918, 1149932, 1149933
- MAZDA D350-34-300C, D350-34-350C
Підходить на такі авто: FORD MAZDA
- FORD TRANSIT CONNECT TC7 2002-2013;
- FORD FIESTA CBK 2001-2008; FIESTA V (JH_, JD_), FIESTA V Van, FIESTA VI Van
- FORD FOCUS I CAK 1998-2005;
- FORD FOCUS II 2004-2008;
- FORD FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Ліфтбек (DFW), FOCUS I Turnier (DNW)
- FORD FUSION CBK 2001-2008;
- MAZDA 2 DY 2003-2007;
Розміри:
- Внутрішній діаметр 22.2 мм, довжина 64 мм
- Зовнішній діаметр 57,5 мм, довжина 54,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford, Mazda |
| Совместимость с моделью | Fiesta, Focus, Fusion |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 57.5 мм |
| Высота | 54.6 мм |
| Высота внутренняя | 64 мм |
| Код запчасти | FORD 1212808; MAZDA D350-34-300C; MAZDA D350-34-350C; FORD 1067918; FORD 1149932; FORD 1149933; |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit Connect |
- Цена: 500 ₴

