


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХ/НИЗ FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 4410223
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- Ford 2T1418016AA
- FORD 4410223, 4947120160
Підходить на такі авто: FORD
- FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
- Tourneo Connect (TC7) (2002 - 2013)
- Transit Connect (PU2) (2002 - 2013)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 40 мм
- Зовнішній діаметр 34,5 мм, довжина посадкова 20 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 34.5 мм |
| Высота | 20 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Код запчасти | Ford 2T1418016AA FORD 4410223, 4947120160 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit Connect |
- Цена: 200 ₴

