




Описание
Характеристики
Информация для заказа
MITSUBISHI L200 ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА, 4010A014
Оригінальні номери:
- MITSUBISHI 4010A014 MITSUBISHI 4010A014, 4010A014T, 4010A104, MITSUBISHI 4010A013, 4010A014, 4010A103, 4010A104, 4010A117, 4010A118, 4010A147, 4010A148
Підходить на такі авто: MITSUBISHI
- L200,L200 SPORTERO KA4T (KA,B0# )KA5T 2005-,
- PAJERO/MONTERO SPORT KH4W (KH0# )KH6W 2008-2014,
- MONTERO SPORT KG6W (KH0# )KH6W 2008-,
- NATIVA/PAJ SPORT KG4W (KG,KH# )
- MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_), PAJERO SPORT III (KS_),
- L200 / TRITON (KA_T, KB_T), L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 52мм
- Зовнішній діаметр 46,3мм, довжина 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mitsubishi |
| Совместимость с моделью | L200, Pajero Sport |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.3 мм |
| Диаметр внешний | 46 мм |
| Высота | 38 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Код запчасти | FW777186S |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 4010A014 MITSUBISHI 4010A013, 4010A014, 4010A103, 4010A104, 4010A117, 4010A118, 4010A147, 4010A148 |
| Место установки | Передний правый, Передний левый |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
- Цена: 500 ₴


