



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (СНИЗУ ВНЕШНИЙ) AUDI 100, AUDI 200, AUDI A6, AUDI V8, 443 505 171 F
Оригінальні номери:
- VAG 443 505 171 F, 443505171E,
- AUDI 2-22-000 268-01, 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F
Підходить на такі авто: AUDI
- AUDI 100 (44, 44Q, C3)1984-90;
- AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3)1984-90;
- AUDI 100 (44, 44Q, C3)1982-90гг.
- AUDI 200 (44, 44Q);
- AUDI 200 Avant (44, 44Q)1983-91;
- AUDI A6 (4A, C4)1995-97;
- AUDI V8 (44_, 4C_)1988-94;
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 43,5мм
- Зовнішній діаметр 32,3 мм, довжина посадкове 32,3 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6, 100 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 32.3 мм |
| Высота | 32.3 мм |
| Высота внутренняя | 43.5 мм |
| Код запчасти | VAG 443 505 171 F, 443505171E, AUDI 2-22-000 268-01, 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 100 |
| Марка | Audi |
- Цена: 380 ₴

