




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ ВАЗ 2110, 2111, 2112, КАЛИНА 1118, ПРИОРА 2170, 2110-2914054
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- 2110-2914054
Підходить на такі авто: ВАЗ
- 2110 (2110) 2111 (2111) 2112 (2112)
- Kalina седан (1118 ) Kalina универсал (1117) Kalina хэтчбек (1119)
- Priora седан (2170) Priora универсал (2171) Priora хэтчбек (2172)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 65 мм
- Зовнішній діаметр 48,5 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Совместимость с моделью | 2111, 2112, 2171 , 2170, 2172, 2171, 1118, 2110 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 48.5 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Код запчасти | FW777245S |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 2110-2914054 |
| Место установки | Задний правый, Задний левый |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 2110 |
| Марка | ВАЗ |
- Цена: 400 ₴

