




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК КРОНШТЕЙНА КРЕПЛЕНИЯ ЗАДНЕГО ДИФФЕРЕНЦИАЛА ПРАВЫЙ ЛЕВЫЙ MITSUBISHI OUTLANDER MR 961408
Оригінальні номери:
- MITSUBISHI MR 961408, Mitsubishi MR 961407
Підходить на такі авто: MITSUBISHI
- AIRTREK/OUTLANDER CU4W (CU2-5W )CU5W (CU2-5W ), OUTLANDER CU2W (CU2,5W )CU4W (CU4,5W )CU5W (CU2,5W )CU5W (CU4,5W )
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 56 мм
- Зовнішній діаметр 44,9 мм, довжина 35,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mitsubishi |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 45 мм |
| Высота | 35.5 мм |
| Высота внутренняя | 56 мм |
| Код запчасти | Mitsubishi MR 961408, MitsubishiMR 961407 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Outlander |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Outlander |
| Марка | Mitsubishi |
- Цена: 470 ₴


