




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ ТЯГИ ПЕРЕДНИЙ УСИЛЕННЫЙ Toyota Camry 30 20 Corolla E10 Solara Lexus ES
Оригінальні номери:
- Toyota 48780-12010
- TOYOTA 4878001020, 48780-12010, 48780-12020, 48780-12040, 4878012070, 48780-12100, 4878020210, 48780-32060, 48780-YC010
Підходить на такі авто: TOYOTA LEXUS
- Camry (ACV3#, MCV30) 2001-2006, Camry (MCV20, SXV20) 1996-2001, Camry (SED) (SXV1#, VCV1#) 1991-1996, Camry (ACV30, 31, MCV30) 2002-2006,
- Corolla (JPP) (AE10#) 1992-1997, Corolla (SED/CP/WG) (AE10#, CE100, EE10#) 1992-1998, Corolla (AE10#, CE10#, EE10#) 1991-1995,
- LVN/CRE/TRN/MRN (AE10#) 1991-1998,
- Solara (ACV30, MCV31) 2003-, Sprinter (AE10#, CE10#, EE10#) 1991-1995,
- Lexus ES300 (MCV20) 1998-2001
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 55 мм,
- Зовнішній діаметр 40,4 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Toyota, Lexus |
| Совместимость с моделью | Camry, Solara, Corolla |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 40.4 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | Toyota 48780-12010 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 4878001020, 48780-12010, 48780-12020, 48780-12040, 4878012070, 48780-12100, 4878020210, 48780-32060, 48780-YC010 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Camry |
- Цена: 420 ₴

