


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ ПЕРЕДНИЙ FORD TRANSIT, FORD 1453843, 6C16-5781-BA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- Ford 1453843
- FORD 6C16-5781-BA, 6C16-5781-AA, 6C11-5781-BB, 1720485, 1720483, 1720481, 1453844, 1453843, 1431075, 1431020, 1431019,
Підходить на такі авто: FORD
- FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD)
- Ford Transit TT9 (GCAT) 2006-
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 36 мм
- Зовнішній діаметр 60,3 мм, довжина посадкова 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.2 мм |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 36 мм |
| Код запчасти | Ford 1453843 FORD 6C16-5781-BA, 6C16-5781-AA, 6C11-5781-BB, 1720485, 1720483, 1720481, 1453844, 1453843, 1431075, 1431020, 1431019, |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Transit |
| Марка | Ford |
- Цена: 600 ₴

