



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565
Цена за 1шт.
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565 Schmitz Cargobull 1086689;16508; 1093975
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL полуприцеп
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 58мм
- Зовнішній діаметр 35,5мм, довжина 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 35 мм |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Код запчасти | SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 370 ₴

