


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ (СЕРЬГИ) FORD TRANSIT, TRANSIT TOURNEO FORD 1526559, 8C11-5776-AA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD 8C11-5776-AA, 6C11-5A546-AB, 4855617, 1526559, 1526483, 1420171,
Підходить на такі авто: FORD
- TRANSIT 2006- (TT9)
- Transit c бортовой платформой VIII (FED,FFD)Transit автобус VIII (FAD,FBD)Transit фургон VIII (FCD,FDD) FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 109 мм
- Зовнішній діаметр 38 мм, довжина посадкова 91 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Высота | 91 мм |
| Высота внутренняя | 109 мм |
| Код запчасти | FORD 8C11-5776-AA, 6C11-5A546-AB, 4855617, 1526559, 1526483, 1420171 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
- Цена: 380 ₴

