




ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, 16мм
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1008054, 016508, 1086689, 1093975, Schmitz Cargobull 1038988, Schmitz Cargobull 016508, Sachs 314 765, 314765, PE Automotive 293.002-10A, 29300210A, Auger 20186, Marshall M6000001, Sampa 095.075-01, 09507501, Universal Components P5039U, AL-KO 990550, EXOVO 28170E, Rostar 180.1038988, 1801038988
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL напівпричіп
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 58мм
- Зовнішній діаметр 37мм, довжина 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Тип техники | Спецтехника |
| Код запчасти | 1008054, 016508, 1086689, 1093975 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 380 ₴



