



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ DAF LF 45, DAF 55, 1401 516
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- DAF 1401 516
Підходить на такі авто: DAF
- DAF LF 45,
- LF 55 03.92D-06.69D 01.01-
55 1995 - 2000 FA 55.180 B15 181 л.с. CS 133 M 55 1995 - 2000 FA 55.230 B13 235 л.с. CS 173 M 55 1995 - 2000 FA 55.210 B13 215 л.с. CS 158 M 55 1995 - 2000 FA 55.180 B13 181 л.с. CS 133 M 55 1995 - 2000 FA 55.150 B13 146 л.с. CS 107 M 55 1995 - 2000 FAG 55.210 B 21 215 л.с. CS 158 M 55 1995 - 2000 FA 55.230 B15 235 л.с. CS 173 M 55 1995 - 2000 FA 55.210 B15 215 л.с. CS 158 M
Розміри:
- Внутрішній діаметр ф 16,2 мм L85 мм
- Зовнішній діаметр ф 45 мм L75 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daf |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 45 мм |
| Высота | 75 мм |
| Высота внутренняя | 85 мм |
| Код запчасти | DAF 1401 516 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | LF55 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | LF55 |
- Цена: 500 ₴

