




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА MITSUBISHI LANCER OUTLANDER CHERY ELARA FORA 4120A001
Оригінальні номери:
- Mitsubishi 4120A001, MITSUBISHI MR554733, MR519127, 4120A001
- CHERY A21-2919310 CHERY A212919350, A21-2919320, A21-2919310
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY
- Mitsubishi Lancer IX Classic(EUR) (CS,CT#) 2000-2009;
- LancerIX (EUR) (CY, CZ#) 2007-;
- OUTLANDER CU2W, CU5W;
- CHERY ELARA
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 75 мм
- Зовнішній діаметр 80,8 мм, довжина 43 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Chery, Mitsubishi |
| Совместимость с моделью | Elara, Outlander, Lancer |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 80.8 мм |
| Высота | 43 мм |
| Высота внутренняя | 75 мм |
| Код запчасти | CHERY A21-2919310 CHERY A212919350, A21-2919320, A21-2919310 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | Mitsubishi 4120A001, MITSUBISHI MR554733, MR519127, 4120A001 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Elara |
- Цена: 800 ₴



