

Описание
Характеристики
Информация для заказа
ВТУЛКА СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО ПОЛИУРЕТАНОВАЯ VOLKSWAGEN CADDY 2K5505465A
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- VW 2K5505465A 2K0505465E 2K0505465C 2K0505465B
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN CADDY
- VW CADDY III Автофургон / микроавтобус (2KA, 2KH, 2CA, 2CH),
- CADDY III вэн (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ),
- CADDY IV Автофургон / микроавтобус (SAA, SAH),
- CADDY IV вэн (SAB, SAJ)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 30 мм,
- Зовнішній діаметр 36 мм, довжина посадкове 20 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 36 мм |
| Высота | 20 мм |
| Высота внутренняя | 30 мм |
| Код запчасти | VW 2K5505465A 2K0505465E 2K0505465C 2K0505465B |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
- Цена: 240 ₴

