


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) OPEL ANTARA (L07)
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: CHEVROLET OPEL
Розміри:
- Внутрішній діаметр 19,2 мм, довжина 54 мм
- Зовнішній діаметр 66,3 мм, довжина посадкове 54 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Opel |
| Совместимость с моделью | Captiva |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 19.2 мм |
| Диаметр внешний | 66.3 мм |
| Высота | 54 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96809676, 95248454, 025995127, CHEVROLET 95248454, 20946159, 96809676, OPEL 48 20 932, 48 17 869, 48 17 776, SW 13941529, MO OP-SB-8780 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Captiva |
- Цена: 700 ₴

