

Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) OPEL ANTARA (L07)
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: CHEVROLET OPEL
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 60 мм
- Зовнішній діаметр 38 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Captiva |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Высота | 60 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Код запчасти | CHEVROLET 96819162, 96819161, 48 12 870, 48 10 831, OPEL 25995129, 48 06 300, 48 06 301 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Captiva |
- Цена: 350 ₴

