




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕЙ БАЛКИ AUDI A3 SKODA FABIA OCTAVIA VW GOLF POLO BORA VAG 6R0 501 541 A, 1J0 500 045
Оригінальні номери:
- VAG 6R0 501 541 A, AUDI 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B
- SEAT 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A
- SKODA 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A
- VW 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B
Підходить на такі авто: AUDI SEAT SKODA VOLKSWAGEN
- AUDI A3 (8L1), TT (8N3), TT Roadster (8N9)
- SEAT CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1M1), TOLEDO II (1M2), TOLEDO IV (KG3)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), FABIA I Praktik (6Y5), ROOMSTER Praktik (5J)
- VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), BORA (9M2), FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), NEW BEETLE (9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7), POLO IV (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9N2, 9N4), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO V (6R1, 6C1), GOLF IV Van (1J1), GOLF VAN IV Variant (1J5)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 90 мм
- Зовнішній діаметр 71,1 мм, довжина 56 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 71.7 мм |
| Высота | 56 мм |
| Высота внутренняя | 90 мм |
| Код запчасти | SKODA 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | VAG 6R0 501 541 A, AUDI 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
- Цена: 700 ₴


