




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ АВТОБУС БОГДАН АТАМАН, ГРУЗОВИК ISUZU, JAC, BAW BP10442950014
Оригінальні номери:
- BAW BP10442950014,
- ISUZU 8-97184-699-1, 8-94118-588-1, 8972279960
Підходить на такі авто: BAW ISUZU АТАМАN БОГДАН
- ГРУЗОВИК ISUZU NLR85,NPR/NQR E4,
- BAW 1065/33460,
- JAC 1061
- АВТОБУС БОГДАН А091-А092 АТАМАН
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,2 мм, або 18,2 мм довжина 80 мм
- Зовнішній діаметр 41,5 мм, довжина посадкове 56 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Богдан, Isuzu, BAW, JAC |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 41.5 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Код запчасти | BAW BP10652920016, ISUZU 8-97227-996-0, 8-97081-586-0, 8-94130-354-0, 8970748260 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | BAW |
- Цена: 450 ₴

