



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ (2-Х ТОРСИОННОЙ) RENAULT KANGOO RENAULT 7700 809 945
Ціна за 1шт.
Необхідна кількість на авто 2 шт.
Оригінальні номери:
- RENAULT 7700 809 945
Підходить на такі авто: RENAULT
- Kangoo (KC0/1_)Kangoo Express (FC0/1_) 1997-2009гг.
- Rapid фургон (F40_, G40_)1986-1998гг.
Розміри:
- Внутрішній діаметр 47,9 мм, довжина 34 мм,
- Зовнішній діаметр 77мм, довжина посадкова 34 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Kangoo |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 47.9 мм |
| Диаметр внешний | 77 мм |
| Высота | 34 мм |
| Высота внутренняя | 34 мм |
| Код запчасти | 700809945 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
- Цена: 520 ₴

