




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR
Оригінальні номери:
- OPEL 44 08 958, 44 08 959, 44 12 934, 44 12 936, 4408958, 4408959, 4412934, 4412936, 91166461, 91166462, 93851117, 93851118
- RENAULT 82 00 002 869, 82 00 054 003, 82 00 054 006, 82 00 247 898, 82 00 247 900, 82 00 452 715, 82 00 452 716, 8200002869, 8200054003, 8200054006, 8200247898, 8200247900, 8200452715, 8200452716
- VAUXHALL 44 08 958, 44 08 959, 44 12 934, 44 12 936, 4408958, 4408959, 4412934, 4412936, 91166461, 91166462, 93851117, 93851118
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
- OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001- TRAFIC III Фургон (FG_), TRAFIC III Платформа/шасі (EG_), TRAFIC III Автобус (JG_), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), TRAFIC II Автобус (JL)
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_),
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_),
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 15,2 мм, довжина 54 мм,
- Зовнішній діаметр 58 мм, довжина 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 15.2 мм |
| Диаметр внешний | 58 мм |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Код запчасти | RENAULT 82 00 002 869, 82 00 054 003, 82 00 054 006, 82 00 247 898 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | OPEL 44 08 958, 44 08 959, 44 12 934, 44 12 936, 4408958, 4408959, 4412934, 4412936, 91166461, 91166462, 93851117, 93851118 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Trafic |
| Марка | Renault |
- Цена: 480 ₴

