



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЕГО ВЕРХНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 7700310737
Оригінальні номери:
- NISSAN 5611100QAA, 106946
- OPEL 4402986, 4417955, 4500240, 4500686, 9160540, 9110986, 8200024946, 9160986, 7700310737
- RENAULT 9160986, 9160540, 7700310737, 8200715101, 8200024946, 4500240, 4417955, 4402986
Підходить на такі авто: RENAULT OPEL NISSAN
- Renault Master II, Master III; Opel Movano-A 1998-2010; Nissan Interstar (X70) 2002-
- NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70)
- OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70)
- RENAULT MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 32 мм
- Зовнішній діаметр 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 28 мм |
| Высота внутренняя | 32 мм |
| Код запчасти | RENAULT 9160986, 9160540, 7700310737, 8200715101, 8200024946, 4500240, 4417955, 4402986 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | NISSAN 5611100QAA, 106946 OPEL 4402986, 4417955, 4500240, 4500686, 9160540, 9110986, 8200024946, 9160986, 7700310737 |
| Место установки | Передний |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Master |
| Марка | Renault |
- Цена: 240 ₴

