




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA, TK48-34-461
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- MAZDA TK48-34-461
Підходить на такі авто: MAZDA
- MAZDA CX-9 (TC) USA 2016-
Розміри:
- Внутрішній діаметр 26,9 мм, довжина 72 мм
- Зовнішній діаметр 66,1 мм, довжина посадкова 84мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-9 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 26.9 мм |
| Диаметр внешний | 66.1 мм |
| Высота | 84 мм |
| Высота внутренняя | 72 мм |
| Код запчасти | MAZDA TK48-34-461 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | CX-9 |
- Цена: 1 500 ₴






