




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД АМОРТИЗАТОР FORD USA EXPLORER (U5_) DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- FORD USA EXPLORER
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,5 мм, довжина 47 мм
- Зовнішній діаметр 40,5 мм, довжина посадкова 29,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 40.5 мм |
| Высота | 29.5 мм |
| Высота внутренняя | 47 мм |
| Код запчасти | DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 350 ₴

