




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РАЗВАЛЬНОГО РЫЧАГА FORD USA EXPLORER (U5_) DB53-5A972-CB, BB5Z-5A972-A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD DB5Z-5A972-D, DB5Z-5A972-C, DB5Z-5A972-B, DB5Z-5A972-A, DB53-5A972-CB, BB5Z-5A972-A, BB53-5A972-BA, BB53-5A640-A
Підходить на такі авто: FORD
- FORD USA EXPLORER (U5_)
- FORD EXPLORER
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 55 мм
- Зовнішній діаметр 52 мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 52 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Код запчасти | FORD DB5Z-5A972-D, DB5Z-5A972-C, DB5Z-5A972-B, DB5Z-5A972-A, DB53-5A972-CB, BB5Z-5A972-A, BB53-5A972-BA, BB53-5A640-A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | FORD DB5Z-5A972-D, DB5Z-5A972-C, DB5Z-5A972-B, DB5Z-5A972-A, DB53-5A972-CB, BB5Z-5A972-A, BB53-5A972-BA, BB53-5A640-A |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
- Цена: 500 ₴



