




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОДВЕСКИ ПОЛУПРИЦЕПА ROR, WEWELER (L300 - 434) RD 43.860.103.10.
Оригінальний номер:
- RD 43.860.103.10.
Підходить на такі авто: ROR WEWELER
- ROR, WEWELER (L300 - 434)
- Trailer shock absorber ROR, WEWELER (L300 - 434)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 24,2мм, довжина 58 мм
- Зовнішній діаметр 50 мм, довжина посадкове мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Пользовательские характеристики | |
| Код запчасти | 43.860.103.10 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 24 мм |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
- Цена: 400 ₴



