




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК КРОНШТЕЙНА СЕРЬГИ ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ DAF LDV 400 Convoy DAR2749 LDV Convoy, LDV-DAF400
Оригінальний номер:
- DAR2749
- LDV 400 Convoy DAR2749 LDV Convoy, LDV-DAF400
Підходить на такі авто: DAF
- DAF LDV 400 Convoy
Розміри:
- Внутрішній діаметр під болт ф18,2мм L92мм
- Зовнішній діаметр посадковий ф69,8мм L75мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daf |
| Совместимость с моделью | LDV Convoy |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 18 мм |
| Диаметр внешний | 69.8 мм |
| Высота | 75 мм |
| Высота внутренняя | 92 мм |
| Код запчасти | DAR2749 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | 400 |
- Цена: 900 ₴


