




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ АМОРТИЗАТОРА-ПОДУШКИ КАБИНЫ (передняя подушка кабины) 73 1700 004 406, MAN TGA
Оригінальні номери:
- SACHS 313077, 731700004406, 1770713002
- SACHS : 73 1700 004 406
- SACHS : 313 077
- Wabco : 964 006 019 0
- Wabco : 964 006 020 0
Підходить на такі авто:
- MAN TGA/TGX/TGS
Розміри:
- Внутрішній діаметр під болт ф12,2 мм L50 мм
- Зовнішній діаметр посадковий ф43,3мм L29мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | MAN |
| Совместимость с моделью | TGS, TGX |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 43.3 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Код запчасти | 731700004406 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | MAN |
| Модель | TGA |
- Цена: 380 ₴

