




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРИТАНОВИЙ ПЕРЕДНЬОГО ВАЖЕЛЯ ПЕРЕДНІЙ NISSAN JUKE(F15) LEAF(ZE0) 54500-1AA0A, ціна за1шт
- NISSAN 54500-1AA0A, 54500-1AA0B, 54500-1AA1A, 54500-1AT0A, 54500-1AT0B, 54500-1JB0A, 54500-1KA0A, 54500-1KA0B, 54500-1KA1B, 54500-1KK0A, 54500-1KK0B, 54500-3JA0A, 54500-3JA0B, 54500-3JA0C, 54500-3JA0D, 54500-3JA5E, 54500-3NF0A, 54500-3TA0A, 54500-3TA0B, 54500-3TS0A, 54500-3TS1A, 54500-3TS2A, 54500-3YW0A, 54500-4DA0A, 54500-4FU0A, 545005SN1A, 54500-9HP0A, 54500-9N00A, 54500-BA60A, 54500-BX80A, 54500-JA00B, 54500-JN00A, 54500-JN00B, 54500-JN00C, 54500-JN01A, 54500-JN02A, 54500-JN02B, 54500-JN02C, 54501-1AA0A, 54501-1AA0B, 54501-1AA1A, 54501-1AT0A, 54501-1AT0B, 54501-1JB0A, 54501-1KA0A, 54501-1KA0B, 54501-1KA1B, 54501-1KK0A, 54501-1KK0B, 54501-3JA0A, 54501-3JA0B, 54501-3JA0C, 54501-3JA0D, 54501-3JA5E, 54501-3NF0A, 54501-3TA0A, 54501-3TA0B, 54501-3TS0A, 54501-3TS1A, 54501-3TS2A, 54501-3YW0A, 54501-4DA0A, 54501-4FU0A, 545015SN1A, 54501-9HP0A, 54501-9N00A, 54501-BA60A, 54501-BX80A, 54501-JA00B, 54501-JN00A, 54501-JN00B, 54501-JN00C, 54501-JN01A, 54501-JN02A, 54501-JN02B, 54501-JN02C, 54560-1KA0A, 54560-BA60A, 54560-JN02A, 54560-JP00B, 54570-3JA0A
Підходить на такі авто:
- INFINITI JX Джип (L50)
- NISSAN ALTIMA (L32), ALTIMA Купе (CL32), ALTIMA (L33), ELGRAND (E52), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), MURANO II (Z51), PATHFINDER IV (R52), PULSAR Хетчбек (C13), QUEST (E52), TEANA III (J33, L33), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- NISSAN (DFAC) TEANA (J32Z)
Розміри:
- зовнішній діаметр 50,5мм довжина 27мм
- внутрішній діаметр 14,2мм довжина 48мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 50.5 мм |
| Высота | 27 мм |
| Высота внутренняя | 48 мм |
| Код запчасти | FW777309S |
| Состояние | Новое |
- Цена: 300 ₴





