




Описание
Характеристики
Информация для заказа
САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЕГО LINCOLN NAVIGATOR (UN173) AU2Z-1812-4C
Оригінальні номери:
- FORD USA 3L1Z18124CA, 3L1Z18124DA, 6L1Z3C199AA, AU2Z18124F, AU2Z18124J, AU2Z18124K
- LINCOLN 3L1Z18124CA, 3L1Z18124DA, 6L1Z3C199AA, AU2Z18124F, AU2Z18124J, AU2Z18124K
Підходить на такі авто:
FORD Navigator (B5)Region America manufactured 2004model LIGHT TRUCK (L)
- FORD USA EXPEDITION
- LINCOLN NAVIGATOR (UN173)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 20,2мм, довжина 60мм
- Зовнішній діаметр 56,2мм, довжина 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Совместимость с моделью | Expedition, Navigator |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 56 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Код запчасти | 3L1Z18124CA |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | LINCOLN 3L1Z18124CA, 3L1Z18124DA, 6L1Z3C199AA, AU2Z18124F, AU2Z18124J, AU2Z18124K |
| Производитель | Navigator |
- Цена: 600 ₴

