




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ УСИЛЕННЫЙ DODGE CALIBER JEEP PATRIOT (МК74), MITSUBISHI OUTLANDER LANCER
Оригінальні номери:
- MITSUBISHI MR 403441, 4013A430, 4013A429, 4013A428, 4013A427, 4013A282, 4013A281, 4013A280, 4013A279, 4013A218, 4013A217, 4013A033, 4013A034, 4013A135, 4013A136, 4013A149, 4013A150, 4013A169, 4013A170, 4013A174, 4013A175, 4013A217, 4013A218, 4013A255, 4013A256, 4013A273, 4013A274, 4013A279, 4013A280, 4013A281, 4013A282, 4013A395, 4013A403, 4013A404, 4013A426, 4013A427, 4013A428, 4013A429, 4013A430, 4013A443, 4013A444, 4013A461, 4013A462, 4013A491, 4013A492, 4013A499, 4013A500, 4013A543, 4013A544, 4013A551, MN150103, MN150104, MN184133, MN186217, MN186218, MR403419, MR403420
- CHRYSLER 05105041AH, 05105041AF, 05105041AE, 05105041AD, 05105041AA, 05105040AH, 05105040AG, 05105040AF, 05105040AE, 5105041AF, 5105041AE, 5105040AH, 5105040AG, 5105041AG,
- CITROEN/PEUGEOT 3523.CS, 3521.V0, 3521.R1, 3520.X9, 3520.V0, 1612448480, 1612448380, 1609910680
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY DODGE JEEP PEUGEOT CITROEN
- AIRTREK CU2W (CU# )2001-2005,
- AIRTREK/OUTLANDER CU2W (CU2-5W )2001-2008, OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK),
- DION CR5W (CR# ),
- LANCER IX CS1A (CS,CT# ) 2000-2013, LANCER, LANCER CEDIA CS2A (CS,CT# )2000-, Lancer Station Wagon IX (CS_W)Lancer седан IX (CS_A)2000-2011, OUTLANDER CU2W (CU2,5W )2002-2008, Lancer седан X (CY_A)
- Chery Fora ELARA (A21)
- CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_),
- DODGE CALIBER,
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74),
- MITSUBISHI COLT CZC Кабриолет (RG), COLT VI (Z3_A, Z2_A), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII универсал (CS_W, CT_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK),
- PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008,
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 54мм
- Зовнішній діаметр 60,5мм, довжина 33,5мм
Посилений з внутрішньою металевою вставкою для більшого навантаження.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Dodge, Mitsubishi, Jeep, Chery |
| Совместимость с моделью | Lancer, Caliber, Outlander, 4007, 4008, C4, Colt, Patriot, Elara |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.5 мм |
| Высота | 33.5 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Код запчасти | CHRYSLER 05105041AH, 05105041AF, 05105041AE, 05105041AD, 05105041AA, 05105040AH, 05105040AG, 05105040AF, 05105040AE, 5105041AF, 5105041AE, 5105040AH, 5105040AG, 5105041AG |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | MITSUBISHI MR 403441, 4013A430, 4013A429, 4013A428, 4013A427, 4013A282, 4013A281, 4013A280, 4013A279, 4013A218, 4013A217, |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Caliber |
- Цена: 500 ₴


