




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО АМОРТИЗАТОРА НИЖНИЙ PAJERO/MONTERO SPORT, L200, MITSUBISHI 4062A022
Цена за 1 шт.
Оригінальні номери:
MITSUBISHI 4062A022 MR992321, MR992320 MITSUBISHI 4062A022, 4062A022T, 4062A031, 4062A057, 4062A081, 4062A082, 4062A085, 4062A087, 4062A099, 4062A101, 4062A111, 4062A112, MR992320, MR992321
Підходить на такі авто: MITSUBISHI
- PAJERO/MONTERO SPORT KH4W (KH0# ), KH6W , KH8W , KH9W , MONTERO SPORT KG6W (KH0# ), KH6W, KH9W, NATIVA/PAJ SPORT KG4W (KG,KH# ), KG6W,KH4W,KH8W , KH9W MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_), PAJERO SPORT III (KS_), L200 / TRITON (KA_T, KB_T), L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 50мм
- Зовнішній діаметр 35,2мм, довжина 40мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 35 мм |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Код запчасти | MITSUBISHI 4062A022, 4062A022T, 4062A031, 4062A057, 4062A081, 4062A082, 4062A085, 4062A087, 4062A099, 4062A101, 4062A111, 4062A112, MR992320, MR992321 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Pajero Sport |
- Цена: 390 ₴



