




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ВЕРХНИЙ ПОЛУПРИЦЕПА SAFHOLLAND (ЗЕРНОВОЗ) 20х39х78 мм SAF 2376007001
Оригінальні номери:
SAF 2376007001, 345496, 2376007000, 2376007001, 2376007002, 1012386
Підходить на такі авто: SAFHOLLAND (ЗЕРНОВОЗ)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 20,2мм, довжина 78мм
- Зовнішній діаметр 39мм, довжина 34мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 39 мм |
| Высота внутренняя | 78 мм |
| Код запчасти | SAF 2376007001 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 390 ₴

