




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO LANOS SENS 22008778
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- DAEWOO 22008778
Підходить на такі авто: DAEWOO
- Lanos седан (KLAT)Lanos хэтчбек (KLAT)
- Sens,
- Nexia седан
Розміри:
- Внутрішній діаметр 10,2мм, довжина 35мм
- Зовнішній діаметр (посадковий) 30мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daewoo |
| Совместимость с моделью | Lanos, Nexia, Sens |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 10.2 мм |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Высота внутренняя | 35 мм |
| Код запчасти | 22008778 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 22008778 |
| Производитель | Daewoo |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Sens |
- Цена: 190 ₴


