




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА ЗАДНИЙ FORD USA EXPLORER LINCOLN MKS FLEX BB5Z 5C145-C
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
- FORD BB5Z 5C145-C; BB5Z 5400155-B
Підходить на такі авто: FORD LINCOLN
- FORD USA EXPLORER V 2011-, Explorer TUB 2011-, Explorer LIGHT TRUCK, Explorer TWJ 2013-
- Lincoln MKS,
- Flex LIGHT TRUCK
Розміри:
- Внутрішній діаметр 28,8мм, довжина 61мм
- Зовнішній діаметр 75мм, довжина 56мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 28.8 мм |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Высота | 56 мм |
| Высота внутренняя | 61 мм |
| Код запчасти | FORD BB5Z 5C145-C; BB5Z 5400155-B |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Lincoln |
- Цена: 1 400 ₴


