


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ ГАЗЕЛЬ ГАЗ 3302, 3221, 2705, 3302-2902027 КОМПЛЕКТ
Ціна за комплект.
Оригінальні номери:
- ГАЗ 3302-2902027
Підходить на такі авто: ГАЗЕЛЬ ГАЗ
- ГАЗЕЛЬ 3302, 3221, 2705
Розміри:
- Внутрішній діаметр 16,5мм, довжина 84 мм,
- Зовнішній діаметр 55 мм, довжина 74 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | ГАЗ |
| Совместимость с моделью | Соболь |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 16.5 мм |
| Диаметр внешний | 55 мм |
| Высота | 74 мм |
| Высота внутренняя | 84 мм |
| Код запчасти | FW777350K |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 777350 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
- Цена: 6 000 ₴/комплект

