




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR
Оригінальні номери:
- GENERAL MOTORS 91166461, 91166461 SK2, 91166462, 91166462 SK2, 93851117, 93851117 SK2, 93851118, 93851118 SK2, 93858141, 93858141 SK2, 93858142, 93858142 SK2
- NISSAN 54502-00Q0B, 54502-00Q0B SK2, 54502-00QAA, 54502-00QAA SK2, 54502-00QAB, 54502-00QAB SK2, 54503-00Q0B, 54503-00Q0B SK2, 54503-00QAA, 54503-00QAA SK2, 54503-00QAB, 54503-00QAB SK2
- OPEL 44 08 958, 44 08 958 SK2, 44 08 959, 44 08 959 SK2, 44 12 934, 44 12 934 SK2, 44 12 936, 44 12 936 SK2, 44 18 223, 44 18 223 SK2, 44 18 224, 44 18 224 SK2
- RENAULT 82 00 049 624
- VAUXHALL 91166461, 91166461 SK2, 91166462, 91166462 SK2, 93851117, 93851117 SK2, 93851118, 93851118 SK2, 93858141, 93858141 SK2, 93858142, 93858142 SK2
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
- OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001-, TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), TRAFIC II Автобус (JL)
- RENAULT CAPTUR II (HF_), ESPACE IV (JK0/1_), FLUENCE (L3_),
- GRAND SCENIC III (JZ0/1_),
- LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_),
Розміри:
- Внутрішній діаметр 18,2 мм, довжина 50 мм,
- Зовнішній діаметр 55,3 мм, довжина 31,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 55.3 мм |
| Высота | 31.6 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Код запчасти | General Motors 91166461, RENAULT 82 00 049 624 OPEL 44 08 958, 44 08 958 SK2 NISSAN 54502-00Q0B |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | RENAULT 82 00 049 624 |
| Совместимость с маркой | Renault, Opel, Nissan |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Renault Captur, Laguna, Primastar, Espace, Trafic |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Vivaro |
| Марка | Opel |
- Цена: 480 ₴



