




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК КРОНШТЕЙНА РЕАКТИВНОЙ ШТАНГИ (КРАБ) ЗАЗ ТАВРИЯ 1102, СЛАВУТА 1103
Оригінальні номери:
- ЗАЗ 986M-2904144
Підходить на такі авто: ТАВРИЯ СЛАВУТА
- Таврия 1102
- Славута 1103
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 46 мм,
- Зовнішній діаметр 31, мм, довжина посадкове 22 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с моделью | Славута, Таврия |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 31 мм |
| Высота внутренняя | 46 мм |
| Код запчасти | 986M-2904144 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ЗАЗ |
| Модель | Славута |
- Цена: 345 ₴


