




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHERY AMULET SEAT TOLEDO VW POLO, A11-2909050, 191407181
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
- Chery A11-2909050
- AUDI 191 407 181, 191 407 181 D, 191 407 181 E, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
- PORSCHE 191407181E
- SEAT 191 407 181 B, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
- SKODA 191407181, 191407181D, 191407181E, 357 407 181, 357407181
- VW 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
Підходить на такі авто: CHERY SEAT SKODA VW
- Chery Amulet A15
- SEAT CORDOBA (6L2),
- IBIZA II (6K1),
- INCA (6K9),
- LEON (1M1),
- TOLEDO I (1L2), TOLEDO II (1M2)
- VW BORA I (1J2),
- CADDY II Мінівен (9K9B), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A),
- CORRADO (53I),
- GOLF II (19E, 1G1), GOLF III (1H1), GOLF III Variant (1H5), GOLF IV Variant (1J5),
- JETTA II (19E, 1G2, 165),
- PASSAT B3/B4 (3A2, 35I),
- PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I),
- POLO III CLASSIC (6V2), POLO Variant (6V5),
- VENTO (1H2)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 18,2 мм, довжина 41 мм,
- Зовнішній діаметр 60,7 мм, довжина 24 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Chery |
| Совместимость с моделью | Bora, Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Jetta, Leon, Golf, Passat, Ibiza |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.7 мм |
| Высота | 24 мм |
| Высота внутренняя | 41 мм |
| Код запчасти | Chery A11-2909050 SEAT 191 407 181 B, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | VW 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Ibiza |
| Марка | Seat |
- Цена: 420 ₴

