




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА RENAULT KANGOO CLIO NISSAN KUBISTAR 7700419236, 54560-00Q0A
Необхідна кількість на авто 4 шт.
Оригінальні номери:
- NISSAN 54560-00Q0A, 54560-00QAB, 54560-00QAC
- RENAULT 7700419236, 7700419249, 7700424399, 7700424459, 8200651161, 8200711554
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
- NISSAN KUBISTAR (X76), KUBISTAR фургон (X80),
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_), CLIO II фургон (SB0/1/2_),
- KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), THALIA I (LB0/1/2_), TWINGO II (CN0_),
Розміри:
- Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 46 мм,
- Зовнішній діаметр 45,2 мм, довжина посадкова 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Clio, Kubistar, Kangoo |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 45.2 мм |
| Высота | 30 мм |
| Высота внутренняя | 46 мм |
| Код запчасти | NISSAN 54560-00Q0A, 54560-00QAB, 54560-00QAC |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | RENAULT 7700419236, 7700419249, 7700424399, 7700424459, 8200651161, 8200711554 |
| Место установки | Передний |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Kubistar |
| Марка | Renault |
- Цена: 400 ₴

