



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ RENAULT MEGANE III SCENIC III FLUENCE 54 50 065 60R
Необхідна кількість на авто 2 шт.
Оригінальні номери:
- RENAULT 54 50 065 60R, 54 50 065 60R SK2, 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK, 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK, 54 50 161 01R, 54 50 161 01R SK2, 54 56 000 04R, 60 40 143 109
Підходить на такі авто: RENAULT
- RENAULT FLUENCE (L3_),
- MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_),
- SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 65 мм,
- Зовнішній діаметр 58 мм, довжина посадкова 35 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Scenic, Megane, Fluence |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 58 мм |
| Высота | 35 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Код запчасти | RENAULT 54 50 065 60R, 54 50 065 60R SK2 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK, 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK, 54 50 161 01R, 54 50 161 01R SK2, 54 56 000 04R, 60 40 143 109 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Scenic |
| Марка | Renault |
- Цена: 490 ₴

