




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ JEEP PATRIOT MITSUBISHI OUTLANDER LANCER DODGE CALIBER
Оригінальні номери:
- CHERY A212909010, A21290901001, A212909010BB, A212909020, A21290902001, A212909020BB, A212909050
- CHRYSLER 05105040AA, 05105040AB, 05105040AC, 05105040AD, 05105040AE, 05105040AF, 05105040AG, 05105040AH, 05105040AI, 05105041AA, 05105041AB, 05105041AC, 05105041AD, 05105041AE, 05105041AF, 05105041AG, 05105041AH, 05105041AI, 5105040AA, 5105040AB, 5105040AC, 5105040AD, 5105040AE, 5105040AF, 5105040AG, 5105040AH, 5105040AI, 5105041AA, 5105041AB, 5105041AC, 5105041AD, 5105041AE, 5105041AF, 5105041AG, 5105041AH, 5105041AI
- CITROEN/PEUGEOT 1612448380, 1612448480, 3520.V0, 3520.X9, 3521.R1, 3521.V0
- MITSUBISHI 4013A009, 4013A010, 4013A033, 4013A034, 4013A135, 4013A136, 4013A149, 4013A150, 4013A169, 4013A170, 4013A174, 4013A175, 4013A217, 4013A218, 4013A279, 4013A280, 4013A281, 4013A282, 4013A403, 4013A404, 4013A427, 4013A428, 4013A429, 4013A430, 4013A443, 4013A444, 4013A499, 4013A500, 4013A543, 4013A544, MN125871, MN150103, MN150104, MN186217, MN186218
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY DODGE JEEP PEUGEOT CITROEN
- CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_), C4 AIRCROSS
- DODGE CALIBER
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI ASX (GA_W_), COLT VI (Z3_A, Z2_A), COLT CZC VI Кабріолет (RG), ECLIPSE CROSS (GK_, GL_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK)
- PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008
- Chery Fora ELARA (A21)
Розміри:
- Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 60мм
- Зовнішній діаметр 37 мм, довжина посадкове 34 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Dodge, Mitsubishi, Jeep, Chery |
| Совместимость с моделью | Lancer, Caliber, 4008, Outlander, 4007, C4, Elara, Colt, Patriot |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Высота | 34 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Код запчасти | MITSUBISHI 4013A009, 4013A010, 4013A033, 4013A034, 4013A135, 4013A136, 4013A149, 4013A150, 4013A169, 4013A170, 4013A174, 4013A175, 4013A217, 4013A218, 4013A279, 4013A280 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | CHRYSLER 05105040AA, 05105040AB, 05105040AC, 05105040AD, 05105040AE, 05105040AF, 05105040AG CHERY A212909010, A21290901001, A212909010BB, A212909020, A21290902001, A212909020BB, A212909050 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
- Цена: 400 ₴


